کارگاه آموزشی تجربه ایرانی
کارگاه تجربه ایرانی

 

جلسه ایده پردازی کارگاه تجربه ایرانی با حضور استاد نیرومند و دانشجویان متقاضی شرکت در این کارگاه در روز سه شنبه در تاریخ 93/12/05 برگزار شد. در ابتدای جلسه فیلم مستندی در مورد برخورد آمریکا با ایران در قبل و بعد از انقلاب اسلامی پخش شد. سپس استاد نیرومند با پرداختن به زوایای پنهان فیلم  صحبت های خود را آغاز و در ادامه به تدریس روش های مختلف ایده یابی و رسیدن به روش مهندسی ایده بخش ابتدایی صحبت های خود را به پایان بردند.

بعد از استراحت جلسه با تکمیل کردن روش مهندسی ایده و ارائه مطالبی در مورد مدیریت چشم مخاطب شامل: بررسی عملکرد چشم، نقاط توجه دید مخاطب، چرخش چشم مخاطب در آثار مختلف و بررسی دید نقاشان ایرانی و غربی در مورد داستان ابراهیم خلیل اله و ذبح اسماعیل، این بخش از صحبت های استاد ختم به استراحت 15 دقیقه ای شد.

بعد از استراحت جلسه با طرح موضوع حادثه طبس و لانه جاسوسی و تدریس نحوه ایده یابی عملی استاد در این مورد با کمک دانشجویان، به پایان رسید.

 

کارگاه استاد دوست محمدی با عنوان تصویری کردن ایده های ذهنی در روز سه شنبه 12 اسفند ماه از ساعت 13 تا 17 برگزار و استاد دوست محمدی پس از تشریح تکنیک های تصویری کردن ایده و پرداختن به ایده شرکت کنندگان به تکمیل ایده و نحوه ارائه آن پرداختند.

کارگاه روز چهار شنبه با حضور اساتید نجابتی، حسینی و قادری راس ساعت 14 آغاز و پس از ارائه شیوه های مختلف لی آوت توسط استاد نجابتی و نمایش نمونه آثاری در این زمینه، به بررسی آثار شرکت کنندگان در کارگاه پرداختند. این کارگاه نیز در ساعت 17 به پایان رسید و شرکت کنندگان تا روز دوشنبه 93/12/18 فرصت خواهند داشت آثار خود را تکمیل و به آقای موسوی تحویل دهند.

شماره تماس جهت تحویل اولیه آثار: 09139344329

تاریخ تحویل نهایی آثار اعلام خواهد شد.


نظرات مطلب

کعبه عشق کعبه عشق
سلام بزرگوار اگه میشه از برگزاری کلاس فیلمی تهیه کنید ما که نمی تونیم بیایم استفاده کنیم
پاسخ:
با سلام
در صورت امکان این کار انجام خواهد شد

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

این قرن قرنی است که حق در کره زمین به حاکمیت ‏خواهد رسید. آینده در انتظار توست...